1 2 3 4

Фіналіст шоу «Х-фактор» засипав зірку «Холостяка» компліментами

Пн, 15 квiтня 2013, 16:37
Курасов-Юля.jpg
У п'ятницю, 12 квітня на пост-шоу «Як вийти заміж» заглянув молодий артист Влад Курасов. Хлопець буквально-таки засипав компліментами Юлію Похиленко, яка покинула проект «Холостяк» , а також приготував їй приємний сюрприз.

«Сьогодні я хочу просто тебе підтримати, - зізнався Влад. - Так хвилююся ... Я бачив тебе на екрані, бачив, яка ти хороша, мила, добра і розумна дівчина. Такі повинні доходити до кінця, як мінімум».

У доданок до своїх слів артист присвятив Юлії свою нову пісню «Забудешь» і подарував їй букет квітів.

«Я абсолютно не очікувала, що буде такий сюрприз - подарунок від Влада був для мене приємною несподіванкою. Я була вкрай здивована, - згадує Юля. - Чесно кажучи, не дивилася шоу «Х-фактор», але неодноразово чула про Влада, так що мені було дуже приємно отримати від нього такий подарунок ».

курасов-юля-15-04

Щоправда, як зізнається дівчина, своє спілкування з Владом після зйомок вони так і не продовжили.

«Влад - дуже цікава людина, хороший хлопець, але у нього одні інтереси, у мене - інші. Ми занадто різні люди. До того ж, я звикла близько спілкуватися лише з одним чоловіком, який зараз є у моєму житті ... ».

Хочете дізнатися, як змінилося життя дівчини після шоу? І що за загадковий чоловік з'явився в її житті? Вже в цю середу Юля Похиленко відповість на запитання читачів сайту СТБ під час онлайн-конференції. Свої запитання ви можете ставити ТУТ


Не пропустіть наступний випуск проекту «Холостяк». Кожну п'ятницю, о 20:00 на телеканалі СТБ!


Світлана Панкова, сайт STB.UA

Джерело:СТБ