1 2 3 4

Влад Курасов зняв новий кліп

Вт, 24 вересня 2013, 18:48
IMG_4712_thumb.jpg
Влад Курасов
Владислав Курасов виріс з хлопчика і став спражнім чоловіком. Принаймні у відео на пісню «Дай мне испить». У кліпі співак приміряв образ героя-коханця.

Владислав Курасов продовжує колекціонувати серця шанувальниць. Але забудьте про образ янгола. Тепер він виріс і змужнів. Співак радикально змінив імідж і зняв новий кліп «Дай мне испить».

Владислав Курасов, співак: «Песня очень страстная, очень ярка, дерзкая. И мы стараемся передать в видеоработе все те чувства, эмоции, настроение — то, что в песне заложено. Думаю, что у нас это получится».

Основною локацією став мис Тарханкут в Криму. Саме тут в оточенні скель і моря були екранізовані основні сцени майбутнього відеоролику. Співакові довелося провести близько вісімнадцяти годин на знімальному майданчику.

Владислав Курасов, співак: «Не смотря на то, что лето закончилось, мы сумели найти вот такие вот красивые места в Крыму. Пока все работают, я тут вам рассказываю по секрету».

А ще по секрету співак розповів про сюжет кліпу. Так, за задумом режисера, Влад в оточенні мальовничих пейзажів зустрічається з прекрасною незнайомкою. Що з цього вийде можна буде дізнатися вже у самому кліпі, який з'явитися  на екранах в середині жовтня.

Мова оригіналу 

Теги: влад курасов

Источник:m1.tv